Starožitné prsteny

44 položek celkem
Art Deco zlatý prsten.
15 000 Kč
Kód: 2613
Art Deco zlatý prsten.
17 900 Kč
Kód: C396
Art Deco prsten ve tvaru mašle Kód: C392
Zlatý prsten s safírem a briliantem Kód: C390
Art Deco prsten - zlato 18ct
17 900 Kč
Kód: C387
Tanzanitový zlatý prsten 2,02 ct
Tanzanitový zlatý prsten 2,02 ct
Momentálně nedostupné (1 ks)
28 000 Kč
Kód: C377
Starožitný zlatý prsten s brilianty
12 900 Kč
Kód: C360
Smaragdový zlatý prsten s brilianty
Smaragdový zlatý prsten s brilianty
Momentálně nedostupné (1 ks)
21 900 Kč
Kód: C350
Smaragdový zlatý prsten s brilianty
Smaragdový zlatý prsten s brilianty
Momentálně nedostupné (1 ks)
28 800 Kč
Kód: C349
Briliantový zlatý prsten se smaragdem Kód: C348
Zlatý prsten s briliantem cca 0,15 ct
5 500 Kč
Kód: C346
Nahoru
Další produkty

Prsten je výjimečným šperkem hned z několika důvodů. Nejenže dokáže podtrhnout něžnost ženské ruky, ale navíc je často spojovaný s láskou. V naší nabídce najdete například prsteny s brilianty, které jsou nerozlučně spjaty se zásnubami. Vybírat si však můžete prsteny s celou řadou dalších kamenů, které si vás získají svým třpytem, jedinečným zbarvením i výjimečnými vlastnostmi.

 

Starožitné zlaté prsteny jsou jedním z nejkrásnějších předmětů, které se dochovaly z minulých dob. Tyto prsteny byly vyráběny zlata, což je jedna z nejvzácnějších a nejkrásnějších kovů na světě. Některé z těchto prstenů jsou také zdobeny diamanty, rubíny, safíry a dalšími drahokamy, což jim dodává ještě větší hodnotu.

Starožitné zlaté prsteny byly používány jako symboly moci a bohatství u vysokých představitelů společnosti, jako jsou králové, královny a aristokraté. Tyto prsteny byly často zdobeny různými symboly, které představovaly bohy, rytíře, rodinné erby a další významné motivy.

V mnoha kulturách byly zlaté prsteny používány jako symbol lásky a oddanosti. Tyto prsteny byly často vyměňovány mezi dvěma lidmi, kteří slibovali navzájem svou lásku a oddanost. Tyto prsteny byly také často zdobeny různými symboly lásky, jako jsou srdce, šípy a květiny.

Starožitné zlaté prsteny jsou dnes velmi ceněny sběrateli a jsou považovány za velmi cenné a vzácné předměty. Tyto prsteny jsou obvykle vystavovány v muzeích a galeriích, kde jsou návštěvníkům ukázány jako příklad mistrovského řemesla a krásy. Tyto prsteny jsou také často používány jako inspirace pro moderní návrháře šperků, kteří se snaží zachovat krásu a kvalitu starožitných prstenů a přenést je do moderní doby.

 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz