Zlatý prsten se smaragdy

Kód: 2675
6 900 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný jednoduchý prsten se smaragdy v bílém zlatě.

  • Prsten zdobí pět kusů smaragdů o celkové hmotnosti 0,35 ct.

Zlato Au 585/1000.

Celková hmotnost: 1,99 g.

Velikost: 54.

----------------------------------------

Ponořte se do světa tajemných smaragdových prstenů, které vyprávějí příběhy vášně, moci a přírodní krásy. Smaragdy, známé svou intenzivní zelenou barvou a mystickým leskem, byly po staletí vyhledávanými drahokamy pro výrobu šperků.

Smaragdové prsteny jsou symboly přepychu a exkluzivity, které propojují lidskou touhu po kráse s přírodními zázraky. Tyto klenoty nejenom zdobí prsty svých nositelů, ale také odrážejí jejich osobnost a status ve společnosti.

Každý smaragdový prsten má svůj vlastní příběh, od svého původu v hlubinách země až po ruce královských panovníků a významných osobností. Jeho zelená barva připomíná námět k přírodě a přináší do našich životů klid a harmonii.

Smaragdové prsteny jsou důkazem uměleckého řemesla a mistrovského zpracování, které zdobilo ruce šlechty i prostých lidí po staletí. Jejich krása a jedinečnost nás fascinuje a provokuje k přemýšlení o tajemstvích minulosti a síle přírody.

Každý smaragdový prsten je jako okno do minulosti, které nás propojuje s dávnými časy a připomíná nám hodnoty elegance a šlechetnosti, které nikdy nevyjde z módy

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz