Prsten se safírem, rubínem a diamanty- Au 585: 2,86 g

Kód: C365
12 700 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice krásný zlatý prsten se safírem, rubínem a diamanty,

Au 585/1000, žluté zlato

Celková váha 2,86 g 

Velikost 53,5 

Ověřeno puncovnim úřadem 

......................................................................................

Starožitné prsteny se safírem, rubínem a diamanty ve tvaru contraire představují úchvatnou kombinaci krásy a historické hodnoty. Tyto šperky jsou svědectvím minulých dob a fascinují nás svou precizní řemeslnou prací a jedinečným designem.

Starožitní prsteny mají zvláštní kouzlo, které nás vtahuje do doby, kdy byly vyrobeny. Každý prsten nese v sobě příběh a zároveň nám připomíná důležité okamžiky a události, kterým byl svědkem. Jejich výroba byla často ruční a zahrnovala mistrovské zpracování, které překračovalo hranice běžného řemeslného umění.

Šperkaři starověkých civilizací mistrně kombinovali různé drahokamy, jako jsou safíry, rubíny a diamanty, ve výrobním procesu. Safír byl symbolem moudrosti a duchovního poznání, zatímco rubín představoval vášeň a lásku. Diamanty ve tvaru contraire, s jejich jedinečnou a proměnlivou podobou, přidávaly prstenu další vrstvu neobvyklé krásy.

Tito starožitní šperkaři se inspirovali přírodou, mytologií a architekturou své doby. Výsledkem byly prsteny s unikátním vzorem a zvláštními detaily, které zdobily prsteničky. Každý prsten byl jedinečný a vyjadřoval vkus a styl svého majitele.

Dnes, kdy obdivujeme tyto starožitné šperky, cítíme jejich nezaměnitelnou atmosféru minulosti. Jsou jako okno do jiného světa, do doby, kdy se šperky vytvářely s láskou k detailu a respektem k tradici. Jsou symbolem elegance a vkusu, které přetrvávají přes generace.

Starožitné prsteny se safírem, rubínem a diamanty ve tvaru contraire jsou nesmírně ceněnými a sběratelskými kousky. Jejich hodnota spočívá nejen v použitých drahokamech, ale také v jejich historickém a uměleckém významu. Tyto šperky jsou nedílnou součástí našeho kulturního dědictví a jejich majitelé jsou hrdí na to, že mohou nést kus minulosti na svých prstech.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz