Zlaty prsten s opály a diamanty , Au 585, Vaha 5,27 g

Kód: C352
11 500 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlaty prsten s opály a diamanty v bílém zlatě 

Rozměr přírodních opálu je cca 5 mm každý. 

Váha diamantu cca 0,04ct 

Au 585/1000

Celková váha 

Velikost 57

-------------------------------------------------------

Opalové zlaté prsteny s diamanty jsou klenoty, které spojují krásu a eleganci dohromady. Opál, který se vyskytuje v široké škále barev, je známý pro svou unikátní krásu, kterou lze popsat jako jiskřící se barvy duhy. Zlaté prsteny jsou vyrobeny z kvalitního zlata a jsou zdobeny diamanty, které dodávají prstenu nadčasový lesk.

Tyto prsteny jsou krásným příkladem dokonalého zpracování šperků. Opál je pečlivě vybírán a leštěn, aby se podtrhla jeho krása. Diamanty jsou také pečlivě vybírány a umístěny do prstenu tak, aby dodaly prstenu dokonalý lesk. Kombinace těchto klenotů vytváří nejen krásný vzhled, ale také zářivé světlo, které je možné vidět i za slabých světelných podmínek.

Opalové zlaté prsteny s diamanty jsou dokonalým dárkem pro každou příležitost. Mohou být použity jako snubní prsteny nebo jako dárek pro narozeniny, výročí a další speciální příležitosti. Tyto klenoty jsou navrženy tak, aby vypadaly krásně na ruce a zdůrazňovaly krásu každé ženy.

Celkově lze říci, že opalové zlaté prsteny s diamanty jsou luxusním klenotem, který je nejen krásný, ale také velmi kvalitní. Jsou to klenoty, které představují skvostné umění šperkařského řemesla a dokážou okouzlit každého, kdo je spatří.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz