Zlatý prsten s brilianty a rubíny

Kód: C345
9 900 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatý prsten s brilianty a rubíny v bílém zlatě 

Au 585/1000

Rubín 4ks 

přírodní briliant 3ks o celkové váze cca 0,09 ct

Velikost 58 

Celková váha prstenu 2,65 g

-----------------------------------------------------

Rubínové a briliantové prsteny se staly symbolickým znakem lásky a věrnosti již po mnoho staletí. Tyto kameny, spojené s krásou a luxusem, byly již od starověku považovány za něco vzácného a hodnotného.

Historie rubínů sahá až do starověku, kdy byly považovány za symbol štěstí a prosperity. Tyto kameny byly často využívány jako dekorace na královských klenotech a korunách. Rubíny byly také považovány za talisman, který chrání svého nositel před zlem a pomáhá mu udržet si zdraví.

Brilianty, jedny z nejpopulárnějších drahých kamenů, se staly oblíbenými až v 17. století, kdy byla vynalezena technika jejich řezání. Tyto kameny se staly symbolem bohatství a vlivu a byly často využívány jako dárek pro milované osoby.

Rubínové a briliantové prsteny se staly oblíbenými jako svatební prsteny až v 20. století. Tyto kameny se staly symbolem lásky a věrnosti a stále jsou považovány za jedny z nejromantičtějších a nejkrásnějších prstenů na světě.

V současnosti jsou rubínové a briliantové prsteny stále velmi populární jako svatební prsteny, ale také jako dárky pro milované osoby nebo jako symbol finančního a sociálního postavení. Tyto kameny stále přitahují pozornost svou krásou a vzácností a stávají se součástí naší historie a kultury.

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz