Zlatý prsten s akvamarínem

Kód: C364
10 000 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásny prsten s akvamarínem smaragdového brusu a čtyřmi diamanty,

Au 585/1000

Celková váha 3,66 g

Velikost 55

Ověřeno puncovním úřadem 

.........................................................................................................

Akvamarínové starožitné prsteny z žlutého 14 karátového zlata jsou klenoty, které nás vtahují do tajemného světa starožitných šperků a přenášejí nám dědictví minulých generací. Tyto vzácné kousky mají schopnost okouzlit nás svým jedinečným půvabem a elegancí.

Starožitné šperky jsou více než jen módním doplňkem - jsou svědky historie, zachycují dobu a vyprávějí nám příběhy. Akvamarínové prsteny, zhotovené z křišťálu s jemným azurovým odstínem, představují symbolem lásky a pravdy. Jejich jasně modré odstíny připomínají klidnou hladinu moře a jejich zářivý lesk dodává prstenu zcela jedinečnou povahu.

Zlaté 14 karátové zlato, které obklopuje akvamaríny, dodává těmto prstenům základnu, která je pevná a odolná. Tento materiál je nejen krásný, ale také trvanlivý, což z něj činí ideální volbu pro starožitné šperky. Jeho zlatá barva dokonale kontrastuje s modrou akvamarínovou, vytváříce tak harmonický a sofistikovaný vzhled.

Každý akvamarínový starožitný prsten je unikátní svým způsobem. Můžeme si představit, že byl někdy nositelem váženou osobností nebo byl předáván z generace na generaci jako rodinná relikvie. Jeho starožitný charakter je zřejmý v jemných detaily a vypracovaném zpracování, které odráží dobové řemeslné dovednosti a umění.

Starožitné šperky a starožitnosti nám nabízejí možnost propojit se s minulostí a přiblížit se kultuře a estetice starých civilizací. Jsou to vzácné poklady, které si zaslouží být obdivovány a ctěny. Akvamarínové starožitné prsteny z žlutého 14 karátového zlata jsou jedním z takových klenotů, které nás přenášejí zpět do minulosti a zároveň zdobí naši přítomnost svou nadčasovou krásou.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz