Zlatý přívěšek ve tvaru kříže

Kód: C347
13 000 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatý přívěšek ve tvaru kříže 19.století.

Kameny přírodní Granát a Chryzopras 

Váha celkem Chalcedonu - Chryzoprasu je kolem 0,36 ct 

Váha celkem Granátu je kolem 0,44 ct

Rozměry: 38,8 x 26,0 x 4,5 mm

Au 585/1000

Váha 5,64 g

---------------------------------------------------------------------------

Zlaté starožitné přívěšky ve tvaru křížku s granátem - almandinem a chalcedonem - chryzoprasem jsou naprosto úchvatné a velmi ceněné kusy. Tyto drahokamy jsou často používány jako zdobení na zlatých špercích, a to nejen pro svou krásu, ale také pro jejich význam.

Granát - almandin je krásný drahokam, který má bohatou červenou barvu. Tento drahokam je často spojován s láskou, vášní a odvahou. Použití granátu - almandinu na zlatých křížcích může symbolizovat lásku a oddanost k víře a Bohu.

Chalcedon - chryzopras je další krásný drahokam, který se často používá na zlatých špercích. Tento drahokam může mít mnoho různých odstínů, od zelené až po modrou. Použití chalcedonu - chryzoprasu na zlatých křížcích může symbolizovat harmonii a mír.

Starožitné zlaté přívěšky ve tvaru křížku s granátem - almandinem a chalcedonem - chryzoprasem jsou velmi ceněné sběratelské kusy. Tyto drahokamy byly v minulosti často používány na špercích kvůli své kráse a významu. Dnes jsou tyto kusy stále ceněny nejen kvůli svému uměleckému a historickému hodnotě, ale také kvůli jejich vzácnosti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz