Zlatý křížek s diamanty

Kód: C361
12 000 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice luxusní přívěšek s diamanty ve tvaru křížku.

Materiál Au 585/1000 

Na přívěšku jsou diamanty briliantového a bagetoveho brusu o celkové váze cca 0,70 ct 

Velikost 30 x 19 mm

Celková váha : 3,09 g 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Starožitné šperky jsou výjimečným svědectvím minulosti, které nám přináší nejen estetickou krásu, ale také historický kontext. Mezi nimi se nacházejí i zlaté diamantové přívěšky ve tvaru křížku, které patří mezi nejcenější a nejvzácnější šperky.

Tyto starožitné šperky mají jedinečnou hodnotu, která se odvíjí od jejich věku, původu a uměleckého zpracování. Byly vyrobeny v dobách, kdy šperkařství dosahovalo svého vrcholu a mistři zpracovávali drahé kovy a vzácné drahokamy s nejvyšší precizností.

Diamanty, které zdobí tyto přívěšky, jsou známé svou ohromující jasností a leskem. Světlo se v nich lomí a vytváří spektrum jemných odstínů, které dodává těmto šperkům nezaměnitelnou krásu. Křížek, jakožto symbol víry a duchovnosti, získává ještě větší důležitost a význam, když je ztvárněn v takovéto vzácné formě.

Takovéto starožitné šperky mají nejen estetickou hodnotu, ale často se stávají i rodinným dědictvím, které se předává z generace na generaci. Jsou symbolem tradice a připomínají nám minulé epochy a jejich jedinečné umělecké vyjádření.

Pro milovníky starožitných šperků jsou tyto zlaté diamantové přívěšky ve tvaru křížku pravým pokladem. Vstupují do světa minulosti a otevírají nám okno do dávných dob, kdy bylo šperkařství uměním a kreativitou spojenou s nadčasovou elegancí. Tyto šperky nás očarují svou jedinečností a neopakovatelností, ať už jsou vystaveny v muzeích či zdobí soukromé sbírky.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz