Zlaté safírové náušnice s diamanty

Kód: C366
14 500 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice krásné zlaté safírové náušnice s diamanty. 

Au 585/1000

Váha safíru dohromady cca 0,45 ct

Váha diamantu dohromady cca 0,12 ct

Ověřeno puncovním úřadem.

Délka 9 mm . 

Celková váha 1,80 g

----------------------------------------------------------

Tato úchvatná dvojice náušnic je vyrobená ze zlata a zdobená nádhernými safíry a diamanty, které dodávají šperkům jedinečnou eleganci a kouzlo. Tyto šperky mají nejen estetickou hodnotu, ale také historický význam, který je spojen s bohatou tradicí starožitných šperků.

Safíry jsou vzácné drahokamy, které se vyskytují ve všech odstínech modré barvy, a zároveň jsou spojovány se vzdělaností, moudrostí a bohatstvím. Tyto náušnice mají vybrané safíry s intenzivním, hlubokým modrým odstínem, který okouzluje každého, kdo se na ně podívá.

Diamanty, které doplňují safíry, přidávají těmto náušnicím nádech krásy a jemnosti. Lesk diamantů symbolizuje čistotu a dokonalost. Každý diamant je precizně vybrán a umístěn do zlatého rámu, aby zvýraznil jeho lesk a brilanci.

Tyto náušnice mají unikátní design, který odkazuje na dobu starožitností. Zlaté detaily zdobí filigránové prvky a jemné křivky, které připomínají ruční práci šperkařů z minulých století. Tento detailní zpracování je důkazem mistrovství a uměleckého nadání, které bylo věnováno každému kousku.

Kombinace zlatých safírových náušnic s diamanty a výrazného starožitného stylu dává těmto šperkům nezapomenutelný vzhled. Jsou to jedinečné klenoty, které překračují módní trendy a stávají se dědictvím, které může být předáváno z generace na generaci.

Pokud jsi milovník starožitných šperků, tyto zlaté safírové náušnice s diamanty jsou tím pravým doplňkem pro tebe. Zaujmou tě svou krásou, elegancí a historickým významem, který nesou. Každýkrát, když je budeš nosit, budeš nosit kus d

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz