Tanzanitový zlatý prsten s diamanty

Kód: C351
25 000 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice krásny Tanzanitový zlatý.

Centrální kámen přírodní tanzanit o přibližné velikosti 1 ct a kolem osazené přírodní diamanty bagetového brusu a po stranách briliantového.

Celková váha diamantu cca 0,48 ct

Bíle zlato Au 585/1000

Celková váha prstenu 5,22 g

Velikost 56

---------------------------------------------------------------------

Tanzanitové zlaté prsteny s diamanty jsou krásným a elegantním doplňkem, který dokáže okouzlit svou neuvěřitelnou krásou. Tanzanit, který je modrým drahokamem, je obvykle umístěn do středu prstenu a doplněn diamanty, které mu dodávají jiskru a lesk. Tyto prsteny jsou obvykle vyrobeny z kvalitního zlata, aby vydržely po mnoho let a mohly být zdobením vašeho prstu po celou dobu.

Tanzanitové zlaté prsteny s diamanty jsou dokonalým dárkem pro vaše blízké nebo pro sebe sama, aby zdůraznily vaši krásu a eleganci. Tyto prsteny mohou být také použity jako zásnubní prsteny, které symbolizují trvalou lásku a oddanost.

Diamanty, které jsou použity v těchto prstenech, jsou obvykle řezané do krásných tvarů, aby zvýraznily krásu tanzanitu. Tyto prsteny jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce esteticky příjemné a aby dokázaly okouzlit oko každého, kdo se na ně podívá.

Pokud hledáte způsob, jak vylepšit svůj styl a získat elegantní doplněk pro svůj prst, tanzanitové zlaté prsteny s diamanty jsou ideální volbou. Tyto prsteny jsou dokonalým spojením krásy, elegance a trvanlivosti a jsou určeny pro ty, kteří si chtějí užívat života a být neustále obklopeni krásou.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz