Tanzanitový zlatý prsten 2,02 ct

Kód: C377
28 000 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi krásný zlatý prsten s tanzanitem o hmotnosti 2,02 ct a diamanty o celkové hmotnosti 0,05 ct.

Au 585/1000

Kvalita tanzanitu je velmi dobrá.

Velikost prstenu je 56.

Celková váha prstenu je 3,55 g

..................................................................................................................................................

Tanzanit je vzácný a kouzelný drahokam, který v sobě ukrývá krásu modré nebe a záři nejvzácnějšího zlata. Jejich symbióza vytváří nezapomenutelné umělecké dílo, které poutá pozornost a zanechává dojem. Tanzanitové zlaté prsteny jsou považovány za jedny z nejkrásnějších a nežádanějších šperků na světě.

Tanzanit, jehož původní naleziště leží v Tanzanii, je překrásným drahokamem, jehož barva přechází od jemného tyrkysového odstínu až po sytě modrou. Jeho vzácnost spočívá v tom, že se nachází pouze v jednom místě na Zemi. To dává tanzanitům výjimečnost a cení se jako unikátní klenoty.

Když je tento nádherný tanzanitový kámen kombinován se zlatem, vytváří to neodolatelnou kombinaci. Zlato, jakožto drahocenný kov, symbolizuje nejen bohatství a moc, ale také lásku a věčnost. Když je pečlivě zpracováno a vyřezáno tak, aby dokonale podtrhlo tvar tanzanitu, vzniká neobyčejný prsten, který ohromuje svým leskem a jemností.

Tanzanitové zlaté prsteny jsou oblíbenou volbou pro zásnuby, svatby nebo výroční dary, protože mají hluboký význam a symboliku. Prsten s tímto krásným drahokamem nese poselství lásky, oddanosti a dlouhodobého spojení. Je to i výjimečný způsob, jak vyjádřit obdiv k jedinečné kráse a vzácnosti druhého člověka.

Kvalita tanzanitových zlatých prstenů je závislá na dokonalé kombinaci zlata a výběru kvalitního tanzanitu. Zlatý kov slouží jako rám, který podtrhuje centrální drahokam. Je možné vybrat si různé typy zlata, jako je žluté, bílé nebo růžové zlato, podle osobních preferencí a stylu. Pokud jde o tanzanity, hodnotí se podle barvy, čistoty a brusu.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz