Starožitný zlatý prsten s brilianty

Kód: C360
12 900 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice krásný zlatý prsten s přírodními brilianty.

Přírodní brilianty o celkové váze 0,29 ct , jejích kvalita je dobrá a velmi dobrá

Celková váha 2,93 g

Velikost 57

Znalecky posudek soudního znalce 

................................................................................................................

Zlaté starožitné briliantové prsteny představují kombinaci nádhery, historie a klenotnického umění. Tyto vzácné kusy šperků mají zvláštní místo v dějinách a fascinují nás svou krásou i hodnotou. Pověst těchto prstenů sahá do dávné minulosti, kdy zlato a diamanty byly považovány za symbol bohatství a prestiže.

Každý zlatý briliantový prsten je unikátní svým způsobem. Zlaté kovové tělo prstenu je často zdobeno jemnými řezbami a vzory, které odrážejí umělecké dovednosti zlatníků z minulých století. Tyto prstény často obsahují jedinečné brilianty, které jsou pečlivě vybrány pro svůj vzácný tvar, čistotu a brilanci.

Historie těchto prstenů je často spojena s významnými událostmi a osobnostmi. Mnohé z těchto prstenů měly majitelky, které patřily do královských rodin a aristokracie. Jsou svědky lásky, vášně a intrik, které provázely životy těchto mocných jedinců. Nosí v sobě dědictví minulosti a vyprávějí příběhy, které přesahují jedno jediné individuum.

Každý zlatý starožitný briliantový prsten je také symbolem trvalosti a hodnoty. Diamanty jsou jedny z nejtvrdších přírodních materiálů, a proto představují odolnost a odolávají zkáze času. Jsou symbolem věčné lásky a trvalého spojení. Zlaté tělo prstenu zase symbolizuje bohatství, noblesu a vysoký společenský status.

Dnes jsou tyto zlaté starožitné briliantové prsteny vyhledávané nejen sběrateli, ale také milovníky šperků, kteří ocení jejich unikátnost a estetickou hodnotu. Každý zlatý briliantový prsten je jedinečný a má svou vlastní historii, která je vepsána do jeho designu a kamene. Jsou to poklady minulosti, které nás inspirují a odkazují na dobu, kdy zlaté prsteny byly důležitými artefakty ve společnosti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz