Briliantový zlatý prsten se smaragdem

Kód: C348
13 900 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Briliantový zlatý prsten se smaragdem kolem roku 1930

Celková váha všech briliantu cca kolem 0,29 ct - Kvalita dobrá až velmi dobra (velký kámen)

Váha smaragdu cca 0,13 ct

Velikost 53

Au 800/1000

Celková váha : 3,70 g

znalecky posudek 

................................................................................

Starožitné zlaté briliantové prsteny se smaragdy jsou nádherným příkladem tradičního šperkařského umění. Tyto prsteny byly vytvořeny s velkou precizností a pečlivostí, aby zdůraznily krásu smaragdů, které jsou považovány za jeden z nejkrásnějších drahokamů.

Zlaté prsteny jsou zdobeny brilianty, které mají bílou nebo žlutou barvu a jsou obvykle velmi lesklé. Smaragdy na těchto prstenech jsou zelené barvy, což je typické pro tyto drahokamy. Tyto prsteny jsou často zdobeny různými vzory, jako jsou rostlinné motivy, geometrické tvary nebo různé kameny, které přidávají dojem luxusu a elegance.

Starožitné zlaté briliantové prsteny se smaragdy jsou nejen krásné a unikátní, ale také mají historickou hodnotu. Tyto šperky byly často používány jako symboly společenského postavení, jako dary pro královské osoby nebo jako rodinné dědictví. V dnešní době jsou tyto prsteny ceněny jako sběratelské kousky a jsou velmi vzácné.

Celkově lze říci, že starožitné zlaté briliantové prsteny se smaragdy jsou jedinečným příkladem šperků, které kombinují krásu, historii a vzácnost. Tyto šperky jsou nejen krásným doplňkem pro každou příležitost, ale také skvělým dědictvím pro budoucí generace.

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz