Briliantový zlatý prsten se safirý

Kód: C359
14 500 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice krásný briliantový zlatý prsten se safíry.

Au 750/1000

Přírodní safíry o celkové váze cca 1,60 ct.

Přírodní brilianty o celkové váze cca 0,38 ct

Celková váha 3,50 g

velikost 53

Znalecký posudek soudního znalce 

----------------------------------------------------------------

Zlaté diamantové prsteny se zlatými a safírovými kameny jsou ohromující kousky, které zaujmou svým luxusem a elegancí. Jsou to starožitné prsteny, které v sobě nesou historickou hodnotu a mistrovskou řemeslnou práci.

Zlato, jako vzácný kov, poskytuje těmto prstenům přepych a trvanlivost. Je symbolem bohatství a výjimečnosti. Zlaté pásky zdobí prst a vytvářejí základ pro umístění drahokamů. Diamanty, známé jako nejtvrdší přírodní materiál, jsou vybrány pro svou nezaměnitelnou lesklost a jas. Jejich bezchybnost a záře se prolínají se zlatem, aby vytvořily úchvatnou kombinaci.

Safíry, které jsou nejznámější modrou odrůdou korundu, přidávají do těchto prstů další rozměr. Jejich sytá modrá barva symbolizuje královskost a důstojnost. Safíry jsou známy pro svou tvrdost a trvanlivost, což z nich činí ideální volbu pro šperky, které mají vydržet po mnoho generací.

Starožitné prsteny mají nejen estetickou hodnotu, ale také historický význam. Jsou svědky minulých dob a nosí v sobě příběhy svých předchozích majitelů. Tyto starožitnosti nám umožňují nahlédnout do minulosti a ocenit mistrovství a řemeslnou dovednost našich předků.

Zlaté diamantové prsteny se zlatými a safírovými kameny jsou výjimečnými šperky, které zdobí prst s elegancí a noblesou. Jejich kombinace zlata, diamantů a safírů vytváří nezapomenutelný dojem a připomíná nám krásu a hodnotu starožitných prstenů.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz