Briliantový prsten

Kód: C344
16 900 Kč
Momentálně nedostupné (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Briliantový prsten zlatý prsten

Au 585/1000 

Přírodní brilianty 50 ks o celkové váze cca 0,33 ct - jejich kvalita je velmi dobrá až dobrá

Celková váha prstenu 5,10 g

Velikost 58 

Znalecký posudek 

-------------------------------------------------------------

Brilliantové zlaté prstene patří mezi nejpopulárnější a nejvyhledávanější šperky. Tyto nádherné a luxusní šperky se staly symbolem lásky, oddanosti a dlouhotrvajícího vztahu. V historii se briliantové zlaté prstene používaly jako dary k uzavření manželství a dodnes zůstávají neoddělitelnou součástí svatebních obřadů po celém světě.

Historie briliantových zlatých prstenů sahá až do 17. století, kdy byl tento typ šperku poprvé vyroben. První briliantové zlaté prstene byly velmi jednoduché a měly jen jediný kamenný prvek. Později, v 19. století, se začaly používat více kamenných prvků a kreativní design, který dodával briliantovým zlatým prstenům jejich nádherný vzhled.

V současné době existuje mnoho různých typů briliantových zlatých prstenů s různými designy a kombinacemi kamenů. Některé z nejoblíbenějších typů zahrnují briliantové zlaté prstene s jedním centrálním kamenem, briliantové zlaté prstene s více kameny a briliantové zlaté prstene s diamantovým lemem. Tyto šperky se vyznačují svou krásou, elegancí a vysoce kvalitními materiály, jako je zlato a diamanty.

V každém případě briliantové zlaté prstene představují důležité milníky v životě a symbolizují lásku, oddanost a trvalý vztah. Tyto šperky jsou výjimečné a cenné, a proto se stávají nepostradatelnou součástí rodinných pokladů z generace na generaci.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz