Briliantový prsten 0,51ct, Au 750

Kód: C363
17 000 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice krásný briliantový prsten, velice kvalitní zlatnická práce.

Au 750/1000 bíle zlato

Váha briliantu celkem 0,51 ct 

Velikost 58 

Váha celkem: 5,25 g

Znalecky posudek

.............................................................................................

Briliantové starožitné prsteny jsou skutečnými poklady mezi šperky. Svým zářivým leskem a vzácností okouzlují své nositele po staletí. Představte si prsteny vyrobené z bílého 18 karátového zlata, které jsou krásným spojením moderního a starožitného designu. Tyto šperky jsou unikátní svou elegancí a nesou v sobě duch minulosti.

Starožitné šperky mají své kouzlo a romantiku. Každý kousek je důkazem uměleckého mistrovství a dovednosti starověkých řemeslníků. Zářivé brilianty se v těchto prstenech snoubí s precizně vyrytými detaily, vytvářejícími jedinečné kompozice. Starožitné šperky mají v sobě historii, která je stále patrná i po mnoha letech.

Pouhý pohled na tyto prsteny vzbuzuje dojem starožitnosti. Jejich složité vzory a výjimečná řemeslná práce jsou nezaměnitelné. Každý detail je pečlivě zpracován, aby zdůraznil krásu briliantů. Starožitné šperky jsou také často zdobeny dalšími vzácnými drahokamy, jako jsou smaragdy, rubíny či safíry, které ještě více zvýrazňují jejich jedinečnost.

Moderní briliantové prsteny inspirované starožitnými šperky přinášejí do dnešní doby kousek minulosti. Mají elegantní a sofistikovaný vzhled, který oslovuje i ty nejnáročnější šperkařské nadšence. Tyto prsteny využívají klasických prvků starožitných šperků a promítají je do moderního kontextu.

Bílé 18 karátové zlato je ideálním materiálem pro tyto šperky. Jeho neutrální odstín perfektně podtrhuje zářivost briliantů a vytváří harmonický kontrast s jejich leskem. Kombinace briliantů a bílého zlata působí nadčasově a je oblíbená mezi milovníky luxusních šperků.

Starožitné šperky a starožitnosti obecně mají magickou sílu přenášet nás do jiné éry. Briliantové prsteny, ať už starožitné či moderní, nám umožňují nést tuto magii na svém prstu. Jsou to nejen šperky, ale také kusy uměleckého dědictví, která nám připomínají krásu minulosti a odkazují naši přítomnost do budoucnosti.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz