Briliantové zlaté náušnice

Kód: C342
22 900 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Briliantové náušnice se žlutého zlata, 

Celková váha přírodního briliantu 0,44 ct jejich kvalita je velmi dobrá

Au 585/1000

Celková váha šperku: 4,05 g 

Znalecký posudek 

------------------------------------------------------

Brilliantové zlaté naušnice se staly populárními za posledních několik desetiletí jako symbol luxusu a elegance. Tyto naušnice se vyrábějí převážně z 14kt a 18kt zlata a jsou zdobeny brilianty, což jsou vysoce lesklé a blyštivé diamanty.

Historie briliantových zlatých naušnic sahá až do 17. století, kdy byly diamanty používány jako symboly moci a bohatství. Během 18. a 19. století se diamanty staly dostupnějšími díky rozvoji těžby v Jižní Africe. Tato dostupnost diamantů umožnila šperkařům vytvářet nádherné a náročné šperky, včetně briliantových zlatých naušnic.

V 20. století se briliantové zlaté naušnice staly ještě více populárními díky rozvoji zpracování diamantů a zlepšení designu. Zlatnictví a šperkařství se staly uměním, a briliantové zlaté naušnice se staly součástí tohoto umění. Tyto naušnice byly používány jako dárek k významným událostem, jako jsou svatby a výročí, a staly se symbolem lásky a oddanosti.

V současné době jsou briliantové zlaté naušnice stále populární a žádané. Tyto naušnice se vyrábějí v různých tvaroch a velikostech, od jednoduchých a subtilních až po bohaté a okázalé. Jsou vhodné pro různé příležitosti, ať už jde o formální večírek nebo každodenní nošení.

V závěru lze říci, že briliantové zlaté naušnice jsou důležitou součástí historie šperků a zůstávají populárními a žádanými klenoty pro svou krásu a eleganci.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz