Briliantové zlaté náušnice, Au 585/1000 Celková váha šperku: 4,05 g

Kód: C342
20 000 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Briliantové náušnice se žlutého zlata, 

Celková váha přírodního briliantu 0,44 ct jejich kvalita je velmi dobrá

Au 585/1000

Celková váha šperku: 4,05 g 

Znalecký posudek 

------------------------------------------------------

Brilliantové zlaté naušnice se staly populárními za posledních několik desetiletí jako symbol luxusu a elegance. Tyto naušnice se vyrábějí převážně z 14kt a 18kt zlata a jsou zdobeny brilianty, což jsou vysoce lesklé a blyštivé diamanty.

Historie briliantových zlatých naušnic sahá až do 17. století, kdy byly diamanty používány jako symboly moci a bohatství. Během 18. a 19. století se diamanty staly dostupnějšími díky rozvoji těžby v Jižní Africe. Tato dostupnost diamantů umožnila šperkařům vytvářet nádherné a náročné šperky, včetně briliantových zlatých naušnic.

V 20. století se briliantové zlaté naušnice staly ještě více populárními díky rozvoji zpracování diamantů a zlepšení designu. Zlatnictví a šperkařství se staly uměním, a briliantové zlaté naušnice se staly součástí tohoto umění. Tyto naušnice byly používány jako dárek k významným událostem, jako jsou svatby a výročí, a staly se symbolem lásky a oddanosti.

V současné době jsou briliantové zlaté naušnice stále populární a žádané. Tyto naušnice se vyrábějí v různých tvaroch a velikostech, od jednoduchých a subtilních až po bohaté a okázalé. Jsou vhodné pro různé příležitosti, ať už jde o formální večírek nebo každodenní nošení.

V závěru lze říci, že briliantové zlaté naušnice jsou důležitou součástí historie šperků a zůstávají populárními a žádanými klenoty pro svou krásu a eleganci.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz