Briliantová zlatá brož

Kód: C402
16 900 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi zajímavá briliantová zlatá brož z období kolem let 1930/40.

Brož je vyrobena ze zlata s 585/1000, jehla je zlatá s 560/1000, vrchní část brože je z platiny s 850/1000 a středový kámen je vsazený v platině s 950/1000.

Menší kameny jsou osazené ve stříbře s 985/1000 a spodní část má ryzost 950/1000.

Brilianty mají celkovou hmotnost 0,90 karátů.

Celková hmotnost brože je 4,80 gramů.

Délka brože je 6 cm.

Osvědčeni Puncovního úřadu

---------------------------------------------

Starožitné šperky nás provázejí skrze čas, od starověkých civilizací až po dnešní éru. Diamantové brože, vyryté do pamětníků historie, přinášejí světlo do temnoty minulosti.

Starožitníci se sbírkami starožitných šperků přinášejí kouzlo minulosti do současnosti. Každá diamantová brož je jako klíč, otevírající dveře do minulých století, odhalující tajemství a příběhy minulých majitelů. Tyto zlaté šperky, zdobené diamanty, nejenom zvýrazňovaly krásu, ale také sloužily jako symboly moci a prestiže.

Diamantové brože se staly nedílnou součástí historických událostí, od královských dvorů po společenské události. Jejich lesk a krása přitahovala pohledy a fascinovala generace. Každá brož nese s sebou v sobě nejenom jiskru diamantu, ale i dávné příběhy, které zůstávají živé díky vášni sběratelů starožitných šperků.

Diamantové brože jsou nejenom klenoty, ale také důkazem trvalého vlivu a krásy, která přetrvává skrze generace. Tyto starožitnosti zlatých šperků zůstávají symboly minulosti, spojující nás s našimi předky a připomínající nám krásu a šlechetnost, která nikdy nevyjde z módy.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz