Art Deco prsten - zlato a platina Au 730, Pt 950, Vaha: 2,90 g

Kód: C376
17 500 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Art Deco zlatý prsten s platinou

Zlatý podíl: 73 % (730/1000), Platina podíl: 95 % (950/1000).

Dva brilianty o celkové váze cca 0,20 karátů.

Celková hmotnost: 2,90 gramů.

Velikost prstenu: 57.

S osvědčením Puncovního úřadu.

............................................................................................

Art Deco, revoluční umělecký styl 20. století, přinesl do světa módy a designu novou éru elegance a sofistikace. Prsteny vytvořené v tomto ikonickém stylu jsou dodnes vyhledávaným klenotem milovníků nádherných šperků. Pravděpodobně nejvíce ceněné a cenově dostupné z nich jsou prsteny z platiny a zlata, které do sebe spojují dva vzácné kovy, přinášející jedinečnou krásu a trvanlivost.

Prsteny Art Deco byly poprvé vyráběny ve 20. a 30. letech minulého století a jejich popularita neustále roste. Charakteristické pro tento styl jsou geometrické tvary, čisté linie a zdobení inspirované moderním uměním, jako jsou kubismus, futurismus a abstrakce. Tyto prvky společně tvoří nádherné prsteny, které se stávají přitažlivým a vkusným doplňkem k osobnímu stylu.

Platina, známá svou výjimečnou odolností a leskem, je ideálním materiálem pro prstenech. Je to vzácný kov, který si zachovává svůj vzhled po celá desetiletí a odolává běžným opotřebení. Jemně bílá barva platiny dokonale doplňuje kameny a zdůrazňuje krásu prstenu.

Na druhé straně zlato, klasický kov používaný v šperkařství po tisíciletí, přidává teplé tóny a charakter prstenu. Kombinace platiny a zlata v Art Deco prstenech vytváří úžasný kontrast, který oslní svou jedinečností.

Prsteny z platiny a zlata jsou často zdobeny vzácnými drahokamy jako diamanty, safíry, rubíny nebo smaragdy, což jim dodává nádherný lesk a hodnotu. Diamanty se stávají zářivým středem pozornosti a svým jasem a krásou zvýrazňují jedinečnost prstenu.

Zkrátka, Art Deco prsteny z platiny a zlata jsou symbolem nadčasové elegance a luxusu. Jsou dokonalým výrazem vkusu a stylu a jejich unikátní design oslovuje ty, kteří touží po šperku s historií a uměleckou hodnotou.

Ať už se rozhodnete investovat do prstenu z platiny a zlata s diamantem nebo jiným vzácným drahokamem, můžete si být jisti, že vlastnění takového šperku bude vždy symbolem elegance a nezapomenutelného stylu. Art Deco prsteny zplatiny a zlata jsou nejen krásným doplňkem, ale také hodnotným dědictvím, které můžete předat budoucím generacím.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz