Smaragdový zlatá souprava, prsten a náušnice

Kód: C373
65 000 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní smaragdová zlatá souprava, prstenů a náušnic ve žlutém zlatě.

Přírodní smaragdy o celkové váza 7,22 ct, barva tmavě zelená 

velikost kamenu: 10,11 x 8,00 x 4,39mm,10,00 x 7,99 x 4,44 mm, 9,91 x 7,95 x 4,90 mm. 

Certifikát AIG na smaragdové kameny.

Přírodní Brilianty 66 ks, kvalita velmi dobrá o celkové přibližné váze 0,65 ct .

Au 585/1000. 

Celková váha 8,47 g

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Smaragdové zlaté náušnice a prsteny s brilianty jsou klenoty, které přitahují pozornost svým krásným designem a luxusním vzhledem. Smaragd je drahokamem zelené barvy, který se používá v šperkařství už po tisíce let. Je to jedna z nejžádanějších drahokamů na světě a je spojován s moudrostí a klidem. Naopak brilianty jsou známé svou tvrdostí a krásou, a jsou jedním z nejvzácnějších a nejdražších kamenů na světě.

Smaragdové zlaté náušnice jsou velmi žádané mezi ženami, kteří milují klenoty s přírodním kamenem. Zlaté závěsy zdobené smaragdy jsou velmi elegantní a dokážou dodat každému outfitu nádech luxusu. Smaragdy v náušnicích se často kombinují s brilianty, aby vynikla jejich krása. Tyto kombinace jsou často vidět v návrzích šperků od nejznámějších značek a jsou velmi populární mezi celebritami.

Smaragdové zlaté prsteny s brilianty jsou nejčastěji používány jako zásnubní prsteny. Tyto prsteny jsou většinou vyrobeny z bílého zlata nebo platiny a jsou zdobeny velkým smaragdem a několika menšími brilianty. Tyto prsteny jsou velmi vzácné a jsou symbolem luxusu a bohatství. Jsou velmi populární mezi páry, kteří si přejí unikátní a elegantní zásnubní prsten.

Smaragdové zlaté náušnice a prsteny s brilianty jsou velmi vzácné klenoty a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Jsou to klenoty, které přináší radost a potěšení vlastníkům a jsou symbolem nejvyšší kvality a krásy. Pokud hledáte klenoty, které vyniknou svou jedinečností a kvalitou, smaragdové zlaté náušnice a prsteny s brilianty jsou tou správnou volbou.

 

 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz