Rosenthal doza kolem roku 1930

Kód: V427
2 500 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rosenthal doza kolem roku 1930, oroplastika zlacená. V dobrém stavu bez oťuků

Materiál: Porcelán 

Rozměry: 11,5 x 7,00 x 4,50 cm 

------------------------------------------------------------------------------------------

Rosenthal je německá společnost založená v roce 1879, specializující se na porcelánový průmysl. V průběhu let se společnost stala jednou z nejvýznamnějších firem v tomto odvětví a její produkty se vyznačují vysokou kvalitou a elegantním designem.

Rosenthal je známý svými kolaboracemi s řadou významných designérů, jako je známý německý designér Walter Gropius, který spolupracoval s touto společností na řadě produktů. Díky těmto spolupracím se Rosenthal stal značkou s širokým spektrem produktů, od porcelánového nádobí až po bytový textil.

V současné době má společnost Rosenthal více než 130 let tradice a pokračuje v inovacích a rozšiřování svého sortimentu. Její výrobky jsou distribuovány po celém světě a společnost je považována za jednu z nejlepších v oboru porcelánového průmyslu.

Kromě kvality svých produktů se společnost Rosenthal také zaměřuje na udržitelnost a ohleduplnost k životnímu prostředí, což ji dělá atraktivní volbou pro zákazníky, kteří hledají produkty s vysokou kvalitou a zodpovědným přístupem.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz