Luxusní zlaté náušnice

Kód: 2551
25 000 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velice luxusní zlaté náušnice s diamanty jednoducheho a baqetoveho brusu.

Bíle a žluté zlato 585/1000

Celková váha diamantu je cca 0,65 ct

Celková váha : 3,25 g

............................................................................................................

Zlaté náušnice s diamanty jsou nezaměnitelným klenotem, který spojuje klasickou eleganci s nekonečnou krásou drahokamů. Tyto náušnice jsou vytvořeny z vysoce kvalitního zlata, které podtrhuje jejich exkluzivitu a hodnotu. Díky svému jednoduchému a zároveň sofistikovanému designu jsou oblíbenou volbou pro každou příležitost.

Diamanty, které zdobí tyto náušnice, jsou mistrovským dílem přírody. Zvolili jsme dvě různé brusy diamantů - jednoduchý a baquet. První brus, jednoduchý brus, zdůrazňuje lesk a jas drahokamu, čímž se zachycuje každý odlesk světla, který se v něm zrcadlí. Tato čistá a třpytivá krása diamantu dodává náušnicím bezčasovou eleganci.

Druhý brus, baquet, přináší unikátní geometrický tvar, který působí moderně a zároveň sofistikovaně. Diamanty s baquetovým brusem mají jedinečnou krásu, která zaujme každého pozorovatele. Jejich překrásné řady čistých boků a rovnoměrné osvětlení při použití v náušnicích dodávají celému klenotu nezaměnitelnou originalitu.

Kombinace zlata a diamantů v těchto náušnicích vytváří výrazný kontrast a oslnivou harmonii. Náušnice jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásu ženy, která je nosí, a přirozeně doplňovaly každý outfit. Bez ohledu na to, zda se jedná o formální večerní akci, společenskou událost nebo každodenní příležitost, tyto náušnice dodají vašemu vzhledu nádech luxusu a elegance.

Naše zlaté náušnice s diamanty jednoduchého a baqetového brusu jsou symbolem dokonalosti a vkusu. Jsou to šperky, které překračují módní trendy a zůstanou aktuální po celou generaci. Investice do těchto náušnic je nejen do nádherného šperku, ale také do dědictví hodnot, které budete moci předat dalším generacím. Ať už si je dopřejete pro sebe nebo jako výjimečný dárek pro vaše blízké, tyto zlaté náušnice s diamanty se stanou nezapomenutelným doplňkem, který vás vždy bude provázet ve vašich nejkrásnějších okamžicích.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz